o nas

Decydując się na założenie własnej marki, kierowałyśmy się prostym założeniem: nasze ubrania muszą być ponadczasowe. Nazwa marki powstała na bazie spolszczonego słowa encima, które w języku hiszpańskim oznacza „ponad”. Jest to nawiązanie do ponadczasowości, która jest naczelną wartością ensima.studio.
Ubrania od ensima.studio mają pozwolić każdej kobiecie-niezależnie od wieku, sylwetki czy noszonego rozmiaru-poczuć się kobieco i komfortowo. W naszych ubraniach będziecie wyglądać dobrze dziś, za rok czy 5 lat. To siła i wyjątkowość asortymentu marki, na który składają się dwie linie ubrań: Timeless i Seasonal.

Linia Timeless jest naszym wyobrażeniem na temat bazy kobiecej garderoby. Jest w niej miejsce dla klasycznych marynarek, koszul, spódnic czy t-shirtów w stonowanych i uniwersalnych kolorach. Ubrania te wyglądają świetnie jako pojedyncze elementy outfitu, jak i w modułowych zestawieniach. Możecie je dowolnie łączyć, a i tak Wasze stylizacje będą sprawiać wrażenie dokładnie przemyślanych i dopracowanych. Kroje, projekty i użyte tkaniny zostały dobrane tak, żeby każda z Was czuła się wyjątkowo, a zarazem klasycznie. A przecież wszystkie wiemy, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

Niech nie zwiedzie Was nazwa naszej drugiej linii Seasonal. Linia ta jest naszą wariacją na temat klasycznej garderoby. Przy jej projektowaniu kierowałyśmy się taką samą zasadą jak w linii Timeless. Ubrania są uniwersalne w swojej sezonowości, a ich zadaniem jest wprowadzenie nuty szaleństwa do Twojej szafy. Klasyczne projekty zostały podrasowane dzięki użyciu subtelnych printów, jak również wyrazistych wzorów i kolorów. Francesca, Alexa, Chiara, Kaia to zróżnicowane spojrzenie na kobiecość. Wynika to z tego, że my kobiety jesteśmy różne. Każda z nas jest inna, a zarazem wyjątkowa. Czyż nie o to chodzi, aby każda z Nas znalazła swoją sukienkę?

Zapraszamy Was do świata ensima.studio!